Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevim jakou si vybrat Grafickou kartu

Dobrý den, mám počítač a rád bych na něm rozjel nějáke hry jako sou např. CS:GO...
Ale nevim jakou si vybrat grafickou kartu... Nepotřebuju to mít na plné detaily ani mít z toho nějáky velký zážitek... Jenom bych chtěl Grafickou kartu která je do 3000 kč na které bych tuto hru rozjel bez lagu a jiných závad...

Grafická karta která se mi zalíbyla: www.alza.cz

Ještě napíšu něco o mém počítači abys te ho ohodnotily :)
Můj Procesor: AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+
A grafika: Ati Radeon Xpress 1150 Series

Předem děkuji za komentáře a rady :)

Ještě menši Anketa
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Pokud ti stačí hrát starší a nenáročné hry (typu CS:GO), tak klidně tu grafiku cos vybral. Fungovat to bude, ale budeš muset stáhnout detaily, a to ne kvůli grafice, ale kvůli CPU. Nicméně proti integrované grafice co máš teď to bude i tak velký výkonnostní skok.