Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení externího monitoru k notebooku

Zdravím, chci se zeptat, jak funguje propojený monitor s notebookem přes HDMI. Pokud má notebook max. rozlišení 1366x768, půjde na externím monitoru obraz rozšířit na full hd? Monitor by byl hlavním zdrojem, displej notebooku bych vypnul.

Rozlíšenie sa ti normálne na tom druhom monitore nastavý na full. Napíš ale o aký monitor ide.., neviem ako to je na iných, ani aký máš ten notebook, no používať extérny monitor by som neodporúčal..pretože keď som to naposledy vyskúšal ja, tak mi po dvoch hodinách notebook "spadol"..asi vysoké teploty..a po celú dobu dosť hlasno hučal..