Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flash disk 512GB z aliexpress skoro zadarmo? je to vobec možné alebo sa s určitostou jedna o fej

www.aliexpress.com

Zdravím, kamarat to objednal nakoľko za 512GB usbčko len 11eur? má to tam aj veľa recenzi,kupcov a nevyzera že by to bol nejaký fejk. ale predsa len to vyzera priliš dobre je vobec niečo take možné? ked mu to dodajú tak to už budeme vedieť no to ešte potrvá možno aj 15dní takže nejaký odborník vedel by povedať čo si otom myslí :)

jo, rychlost 3MB/s (wow.. :-)) a vsadím se, že po zapsání nejpozději 32GB se flashka stane nečitelnou. :-)

edit: ještě k té rychlosti: s takovou zapíšeš na tu flash maximálně 180MB/minutu, nebo 10GB/hodinu. Zapsat celou flash (pokud bude opravdu mít 512GB) bude trvat skoro přesně 2 dny.. ]:)

no dva dni to už hej :D
no na archivaciu nejakých dat by to nebolo až tak zlé, rozmyšlal som tiež že si teraz kupim nejaký 64GB za 25eur no toto ma zaujalo no ak je pravda čo pišeš tak to asi radšej nie :D

mam 2TB HDD čiže mi to až tak netreba no mať také male usbčko s ohromnou kapacitou je oveľa lepšie než externný HDD veľký ako hriankovač :D

Nejde to ani v konzoli. Mam vyskusane kedysi. Windows je dementny.
Pouzit linux alebo UBCD a tam ranish alebo cokolvek ine jak windows

P.S. windows na USB stickoch dokonca odmieta pracovat s 2.particiou ak ma USB stick particie. Win na USB sticku (ak to je removable alebo kedy) nedovoluje ani vytvroit particie.

tak už aj ja potvrdzujem že to USBčko naozaj funguje a má kapacitu 512GB vlastne len 499GB niečo berie aj samotne usbčko ale to je klasika.
umna má usbčko rychlosť 2 až 3MB za sekundu čiže filmy veľkosti 10GB mi prenieslo za nejakých 40 minút, nieje to až také zlé ako hvorím tá rychlosť nieje vysoká no na archivaciu alebo lepšie povedane nejaku zalohu je toto usbčko ako stvorené.

podarilo sa mi tam nahodiť NTFS file system a už tam mam nejakých 11GB obsadených

usbčko nieje z plastu vyzera kvalitné a žiadne nedokonalé spracovanie tam nevidno, kebyže to USBčko ma aspon tých 20Mb za sekundu prenos dát tak je to najlepšie čo by mohlo byť škoda že to nieje trocha rychlejšie :D