Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac po prevozu nefunguje

Zdravim,
nejsem sice zadny pocitacovy zacatecnik, ale obcas objevi zavada se kterou si nevim rady.
Znamej me privezl stolni pocitac abych mu preinstaloval Windows,
jenze kdyz ho sem privezl a ja ho chtel zapnout, tak vubec nenabiha,
rozsviti se jen kontrolky power, zelena a cervena od HDD, ale pocitac se nespusti,
zkusil jsem ho otevrit a zkotrolovat zda na desce neni vypadeny nejaky konektor, ale vse vypada OK.

Mate nejakou radu co dal ?

Napada me treba reset biosu, ale zatim jsem ani neprisel co je to presne za desku.

Diky za vase rady.

Známý velice dobre vedel, komu zverí PC. Teraz, za úmyselné poškodenie cudzej veci môžeš isť na základe rozsudku do kázneskej trestnice, nepodmienečne, žiť budeš na rozmočenom chlebíku, starí mukli si z teba teba urobia ženu. Žiadna sláva, časom je z teba určite buk.

To všetko pre jeden pokazený PC. Perspektíva jak hovado.

Tak počítač uz funguje, asi po pul hodine koukám, že ty kontrolky už nesviti,stisknu tlacitko power a pc nabehlo.
Asi bylo potřeba ho nechat nahřát, mozna chyba ve zdroji, nevim, lezel tu aspon 2 hodiny nez jsem ho zapl, takze zmrzlej určitě nebyl.