Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TEXET mobil

ahoj..nemohl by mi někdo poradit stránku,kde bych mohl stahnout hodně hlasité vyzváněcí melodie do mobilu texet..Lítám tu po netu,ale na nic jsem moc nenarazil..Nebo pokud někdo ví,kde najít melodii romance,at mi prosím pošle odkaz..Muj mobil má dost malou hlasitost vyzvánění.Díky všem za radu

Stáhni si písničku třeba v mp3 a přehoď si ji do pamětové karty, pak už jen v telefonu nastav jako vyznánění. Pokud chceš jen část písničky, například aby hrála odprostřed, tak se dá "okrájet" pomocí programu (stažený a nainstalovaný v PC, nebo přímo online na webu viz. KLIK)