Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue Screen s volantem Thrustmasters

Dobrý den, prohrábl jsem půdu a našel jsem starý volant od Thrustmasters. Bohužel tento volant fungoval pouze na xp, ale později jsem našel na internetu tutoriál na to jak ho nainstalovat na win 7. Všechno jsem nainstaloval a volant fungoval ale po 15min se hra zasekla a počítač mi vyhodil Modrou smrt (Blue Screen Of Dead). Nevím co stím prosím o pomoc.
Volant: Thrustmaster Ferrari Force Feedback Gt
Os: Win 7 Professional 64 bit
Ram: 8gb
Volant a instalační video: watch
Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.48
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 44
BCP1: FFFFFA800793F010
BCP2: 0000000000000EC0
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\012015-24460-01.dmp
C:\Users\MyPC\AppData\Local\Temp\WER-506223-0.sysd ata.xml

- odkial boli tie ovladace?
- ak vyrobca zariadenie nepodporuje, cize nema pren na svojom webe certifikovane a skutocne funkcne ovladace, tak sa s tym musis zmierit

- odpojit volant a spustit PC, ak nenabenhe, tak ist do nudzoveho rezimu a odinstalovat tie ovladace

- Thrustmaster ma ulolneni jeden balik ovladacov pre W7, ale nie je pri nom napisane, ci podporuje aj W7 64b, plus maju nejasne info ohladom podpory prave tvojho volantu, niekde uvedeny je a niekde je uvedena jeho novsia verzia, ale za skusku nic nedas - https://driverscollection.com/?H=Force%20Feedback% 20GT&By=Thrustmaster - 2009_FFD_1
- potom je tu este moznost skusit ovladac pre Vistu 64b - http://ts.thrustmaster.com/eng/index.php?pg=view_f iles&gid=1&fid=2&pid=33&cid=1

- nezabudni pred instalaciou ktorehokolvek ovladaca najprv odstranit/odinstalovat stary ovladac aj aplikaciu + restart
- ak ani 1 z nich nebude fungovat, alebo urobi podobnu chybu/BSOD, holt smola