Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire radeon TRI-X R9290x

Zdravím ,nedávno jsem si pořídil Sapphire radeon TRI-X R9290x,a rozhodl jsem se trochu upgradovat pc. tak bych chtěl slyšet co vy na to.
-Procesor AMD FX-6300 (výměna za původní A10-5700k trinity)..+ K TOMU Chladič na procesor GELID Solutions Tranquillo .
A rád bych to osadil na desku, Základní deska MSI 970 GAMING.K tomu i CASU-vybral jsem tuhle Počítačová skříň Zalman Z3 Plus bílá.
Zajímalo by mě hlavně jak bude spolupracovat CPU a GPU.Předem díky .

Díky za odpověd a názor,:-) k tomu zdroji sem zapomněl dodat. MÁM Fortron black power 750w.(mám ho asi jen 2 měsíce,zatím bez žádných problému,ale není moc oblíbeny, :() )
A k procesoru sem chtěl slyšet nejaky konkrétnější nazor,u 8 jáder vidím velké provozní vlastnosti.
AMD fx-6300 se mí jeví jako dobrá volba,ale byl bych rád ze nějakou přesnější odpověd.(jestli třeba nebude lepší i5 s jinou základovkou).

- ktoru verziu mas toho fortrona - hod sem foto nalepky zo zdroja, stare verzie maly slabe 12V vetvy, nove maju 80+ silver specifikaciu a silnu 12V vetvu, tam by som sa pouzitia neobaval
- FX6xxx maju TD 95W a vacsina FX8xxx ma TDP 125W, niektore FX8xxx maju tiez "len" 95W TDP
- vsetko zavisi od toho, ako hlboko mas do vrecka a FX6300 je pre tu grafiku malo, takze ked AMD tak FX8320 bez e alebo FX8350
- co sa tyka volby medzi i5 a FX8xxx, intel je vykonnejsi v 1-no vlaknovych operaciach, vo viac vlaknovych operaciach zalezi od toho ktore modely medzi sebou porovnas a ktore programy vyberies