Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR3 a parametry systému

Zdravím,

mám jistý dotaz, za poslední dobu jsem trošku upgradoval svůj PC
Nová GF - R9270
Nový HDD - WD 1TB 7200
Nový PSU - Chieftec iArena 500W 85+
a teď se chci zeptat na DDR

857678412 - odkaz na parametry mého PC

Chci se zeptat, jestli pomalé odezvy způsobuje ta stará RAM Paměť. Protože ten PC byl tak už poskládaný a dřív jsem do něj moc nerýpal.

Zajímalo by mě jestli se vyplatí k těm dvěma DDRkam připojit další dvě třeba
http://www.alza.cz/kingston-4gb-ddr3l-1600mhz-cl11 -d503500.htm nebo, vyměnit je a dát tam 2x ↑

Nechystám se na to v bližší době, možná až v létě, avšak zajímalo by mě jak to funguje
Mám je v 1a4slotu. Jestli tam jde přidat další a nebo raděj kompletně vyměnit.

Jelikož mám W7 HP a využiti RAM v základu je 25% s Firefoxem je to okolo 50% a když zapnu ještě třeba PS či Priemiere je to okolo 75-80%...

Předem děkuji za odpovědi.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

No já mám ten PC už 5let. A dokoupil jsem jen novější grafiku a HDD a kvůli té GPU aj zdroj. Zatím jsem se teda nesetkal s tím, že bych nerozjel nějakou hru na vyšších nastaveních (Na ultra se to už laguje). Jen mě trápí ta RAM...nechci zrovna dávat do nové desky a CPU další prachy -_-

Já mám 4GB RAM DDR2 to je v tom odkazu co jsem poslal. Mno já mám normální využití RAM po startu 25%, antivirus mám AVG 2014 Internet Security.
Hry v PC nemám žádné právě. Teď jak jsem koupil HDD tak mi v servisu instalovali Win7HP a všechny ovladače. Nic mi nehlásilo, že je něco špatně nainstalované či tak.
Nebo jak mám zjistit, zda je nějaký ovladač špatně nainstalovaný?

A co tedy tam mám místo něj dát?
Zpomalování myšleno, že když třeba mám zapnutý PS a Premiere, nebo Sketchup tak mi Windows upraví nastavení, že rámečky a všechno jen bez efektů atd. A píše mi to, pro zrychlení systému nebo co to je.

Odinstaloval jsem AVG a TuneUp utilites a nainstaloval NOD32.
Po kontrole nic neobjevil, tak nevím co přesně bych měl smazat. Cleaner, nic nobjevil ani chyby v registru ani nikde. Jen podruhé mi vyhodilo pár nějakých špatných koncovek .exe nebo co to bylo.

Jak zjistím tedy, že je v PC nějaký driver pšatně nainstalovaný?

V servisu, já si kupoval nový HDD a měl jsem zakoupený Win7 HP a on mi tedy řekl, že je třeba nainstalovat ovladače a OS a že mi to udělá při zapojení ostatních komponentů tzn té grafiky co jsem kupoval a PSU.
A jak jsem ho přebíral, tak řekl: "Vše by mělo běžet jak má"...jenže třeba zapínám firefox a zpomalení snad 20s...atd... a přitom v tom PC skoro nic nemám. Jen OS a Photoshop + nějaké grafické editory

V servisu ti poradili nějaký booster? Tomu nevěřím. Sám su servisák a ode mne odchází PC vždy v perfektním stavu (zasraný perfekcionista :-)) nevyžadujícím aktualizací driverů ni jiných nesmyslů. Ten tvůj "servisman" snad není ouplný idiot a nenainstaloval ti tu ohavnost sám. I když... dneska je všecko možné.

Chtěl zjistit stav ovladačů to jsem mu poradil já, je me jasný co tu panuje za názor ohledně takovýchto programu,me teda pomoh když mě padal PC kvůli sitovce,ovladač jsem preinstaloval padalo to,pak ještě aktualizoval a padalo to Booster hodil zastaralej ovladač aktualizoval jsem to a PC už nepadá.To sami u jiného PC kde nebyly ofic ovladače pro W7 tak si je dohledal a už to jede OK.