Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova systému ze skrytého oddílu po reinstalaci počítače.

Dobrý den, mám takový problém nainstaloval jsem si nový Windows 10 (technical preview) a jaksik mi nedošlo že potom už nebudu moct PC obnovit do defaultního stavu. Mám notebook Lenovo IdeaPad Y570. Nb má normálně skrytý oddíl s originálníma windows 7 home premium. Jenže když jsem nainstaloval ten Windows 10 tak mi odpadla funkce tlačítka one key recovery. Zkoušel jsem nainstalovat zpátky Windows 7 a i program one key recovery ovšem ta zase nešlo. Nevěděli by jste jak tenhle problém vyřešit? Díky za odpovědi. :)

Druha moznost by bola nabootovat z toho druheho oddielu, to zavisi od toho ci to je GPT a UEFI boot alebo co to tam je (v tom pripade je to dost komplikovane). Ak je tam MBR a legacy boot tak staci nastavit tu druhu ako aktivnu

P.S> jakym sposobm si prisiel na to ze ten oddiel tam stale je? V com si to pozeras a co presne vidis?