Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počitač Problem s DWD-ROM

Dobrý den prosim vas mam problem s DWD-romkou ked do nej vložim hudobne CD-čko alebo hocijaky album a dam v možnostiach ,otvoriť, tak mi to ide ale ked dam v možnostiach ,Prehrať, tak mi vypiše tabulku že F:/aplikacia sa neda najisť čo mam robyť poradte alebo dajte niake forum dakujem a ešte mi pritom vyhadzuje tabulku... Neda sa nahrať In CD api.dll

hej ono ked mi to ovori tak to tam mam ale v odstate ked vložim CD tak neukaže na začiatku čo to chce či prehrať v prehravači no neviem....ono ked kliknem pravim tlačitkom na mišku a dam otvoriť DWD-ROMKU tak mi to ide ale ked kliknem pravim tlačitkom na miške na DWD-ROMku a dam cd prehrať tak mi to vypiše F:/aplikacia sa neda n

Hudobne CD sa prehrava v prehravaci. VLC, media player, cokolvek. Spustis prehravac a zmacknes z menu prehrat CD.
Kedze mas rozhasene asociacie vo Windows tak ti nefunguje pravy klik (asociacie sa daju nastavit v ovlpanely-prednastavene programy alebo tak nejak). P.S. pripadne v nastaveniach media playera sa daju tiez obnovit asociacie