Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstall OS - Acer Aspire 5530

Zdravím, mám dotaz, lze přeinstalovat OS u http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire-5530g-702g 32mi-lx-ars0x-188/ ? ( Vista )
Nemůžu nikde najít klíč... chytrý člověk si tu nálepku s oným klíčem nalepí na notebook.. OS už je tam opravdu dlouho a je v hrozném stavu.
Jde nějak opravit i bez přeinstalování ? Pokud se nepletu, mělo by to nějak jít ze * skrytého partitionu * ale je to docela starý kousek, takže si nejsem jist. V krajním případě už snad jedině warez... ale to tady nepodporujete, takže s tím radši nebudu ani prudit. Předem veliké díky za každou radu.

Pěkný večer

Díky za rychlej respond, prolezl jsem ho, pod baterií není, dostal jsem ho k cdčku, a někam zašmelil.. klasická lidská blbost.
Nejdříve vyzkouším recovery, pokud to nebude možné, tak se pokusím vytáhnout ten klíč. Ještě jednou díky