Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava s GTX 970 a i5

Dobrý den,

Přemýšlím o koupi nového PC převážně na hry. Docela mě zaujaly GPU s čipem GTX 970, na INVIDA mi to přijde jako celkem slušný poměr kvalita/cena, ale nevím, kterou konkrétně si vybrat, a i5 4690 mi byl doporučen jako k ní adekvátní procesor. Veškeré periferie už mám, os také. SSD považuji za trochu ne úplně nutný luxus. Chtěl bych se zeptat, jaké ostatní komponenty byste mi doporučili. Čím nižší cena, tím lepší, ale konkrétní strop dávat nechci, protože nemám úplnou cenovou orientaci, co se zbytku týká. Za odpověď děkuji.

GTX970 doporučuji rozhodně od Msi , parádní chlazení , je tichá a hezky z boku svítí logo msi (pokud máš průhlednou bočnici a máš PC na stole tak to oceníš-a logo můžeš vypínat/zapínat a dát mu různé efekty v geforce experience)
a na ten i5 si kup nějaký dobrý chladič , jinak jestli máš všechno včetně zdroje který celou sestavu nakrmí , tak je to jasný , msi jednoznačně , akorát momentálně něstojí zrovna málo (10 500,-) před vánoci jsem jí kupoval o tisíc levněji

já osobně používám Seagate Barracuda 2TB a je to paráda , je tichý , celkem ještě i rychlý , Ram si kup tyhle : http://www.czc.cz/kingston-hyperx-fury-blue-4gb-dd r3-1600/150118/produkt(kup si je 2x ať máš 8GB)
PSU : http://www.czc.cz/corsair-cx-builder-series-modula r-500w/120629/produkt
Case : produkt
MB : http://www.czc.cz/msi-z97-gaming-3-intel-z97/15277 1/produkt

Až na tu MB máš všechno ostatní i já a nemůžu si to vynachválit , opravdu super a když si koupít MB od Msi tak ti to bude i hezky ladit

Musíš počkat na někoho dalšího. Já si stojím za svým návrhem.
Ke tvému: Jak Seagate tak Gaming edici bych nebral SG jsem 2x reklamoval, na Gaming edici se mi nechtěla zprovoznit zvukovka. Nějak záhadně jsem ji ale zprovoznil. A ty rádoby vychytávky mě akorát otravovali, tak jsem z počítače odinstaloval všechny aplikace k té MB a jsem spokojen. Takže to je i taková osobní rada, kdyby sis ji vybral.