Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 modem - doporučení

Nejsem odborník, a rád bych se zeptal, který z O2 nabízených modemů je "nejlepší"?
Potřebujeme wifi do telefonu, a notebooku + internet ve stolním pc, a televize.
Děkuji!!

1) Comtrend VR-3031eu
2) ZyXEL P-660HN-T3A
3) ZyXEL P660HW T3v2

Ten Comtrend se přehřívá /už to tu píšu po několikátý/ a následně padá internet ! Pokud má táhnout TV + dva počítače, tak pády jsou zaručený, nedej bože když se k tomu ještě připojí potřeba Wifi pokrytí. Ná jsem modem trochu "potunil", sundal jsem horní kryt a na "procesor" v modemu jsem přidělal další chladič, od té doby internet nespadnul, chladič je pouze vlažný ...

Ten zyxel se po pul roce roseka to ti zarucuju. Zacne padat wifi atd. Navic pokryti stoji za hovno. Tamtu znacku ani neznam ale predpokladam ze to bude stejne. Mame doma ten zyxel - skoncil. Huawei - konec už to nedává. Je to spotrebka jak hovado. To jim pekne zavolej a posli do riti. Nutit ti tyhle hnusy... neboj mame taky o2 zname to

Máme kvůli O2 (které mám dočasně) Zyxel VMG1312-B ALZA ODKAZ KLIK asi půl roku a zatím dobrý, je pravda že wifi používám jen pro tablet a signal dokonce projde v železobetonové konstrukci až 15m na balkon. A restartovat jsem ho musel za tu dobu 2x. Iluze o tom že je to kvalitní zboží si nedělám, je to spotřebka jak řikáš. Ale alespoň netopí jako některé jiné..