Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 8 - problém s ovladači

Dobrý den, dnes při Windows 8 instalaci mi počítač nahodil chybu a to že mi to vyhodí tuhle hlášku:

Chybí ovladače media (například jednotky DVD, USB, nebo pevného disku), který váš pořítač potřebuje. Pokud máte ovladače na CD, DVD, nebo usb flash disku, vložte teď toto medium do počítače.

Poznámka: Pokud je instalačním mediem systému Windows disk DVD nebo flash disk, můžete ho pro tento krok bezpečně vyjmout.

_____
Takže vložím disk s Drivery, nalezne to tři: pro Windows Vista, W7 a W8 .. když instaluji W8 tak samozřejmě zvolím ten pro osmičky.. No a stane se to že to zkrátka nepříjme.. Nevím co dál.. žádný jiný disk jsem k PC nedostal.. už jsem z toho zoufalý .
Děkuji všem za každou radu.. :-)

Pokud je instalačním mediem systému Windows disk DVD nebo flash disk, můžete ho pro tento krok bezpečně vyjmout.

A nemá se tedy DVD vyjmout a pokračovat bez něho?Pak to vezme ovladače obsažené ve Windows.

Pokud máte ovladače na CD, DVD, nebo usb flash disku,

To se asi myslí svoje stažené.
Takže to zkus pokračovat bez toho DVD.

Děkuji ti dobrá duše.. už jsem se (podruhé) dohrabal k instalaci.. a načetl drivery z CD ještě před tím než je to začlo vynucovat a světe div se.. vypadá to že se to nainstaluje.. no nic pomalinku instaluju.. dám vědět jak jsem dopadl.. :)