Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 25 tis kč

Ahoj, chtěl bych si koupit notebook a chtěl bych na něm rozeběhnout FIFU 15:

Její požadavky jsou:

Minimální systémové požadavky:
OS: Windows V/7/8/8.1 (64bitový)
Procesor: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2,4Ghz
RAM: 4GB
Vyžadované místo na pevném disku: 15 GB
Minimální podporované grafické karty: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

Doporučené systémové požadavky:
OS: Windows V/7/8/8.1 (64bitový)
Procesor: Intel i5-2550K @ 3,4Ghz
RAM: 8 GB
Vyžadované místo na pevném disku: 15 GB
Podporované grafické karty: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

Doporučili byste mi něco? (stolní PC nechci, to si sebou do práce nevezmu :-D ) Díky
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Přesně tak. Mám už čtvrtým rokem Z570, na svou dobu parádní stroj, kupoval jsem ho za 15k. Dnes je na tom výkonově dobře, chlazení to zvládá. Běží celou dobu na chladící podložce a už asi třikrát mu byla vyměněna teplovodivá pasta.

Mám zkušenosti s více notebooky, převážně od lenova a když s nim bylo řádně zacházeno, vydržely. Oproti tomu například HP se po čase rozpadá, vrže, acery taky.. Všichni se snaží dostat cenu co nejníž, na úkol právě kvality. O lenovu to zatím tedy neplatí :)

Teda o Aceru si nic pěkného nemyslím, to rozhodně ne.
Musím ale souhlasit, že Lenovo se zásadním způsobem pokazilo a obzvláště low-end (IdeaPad) stojí poslední dobou fakt za starou bačkoru.
Ostatně jako drtivá většina notebooků.

Na druhou stranu, Lenova se většinou akutně nepřehřívají. Spíš jen chronicky a umírají na to až po čase. Většinou to ale nepadá. Což se o některých dalších říct nedá.

Taky hodně záleží na konkrétním modelu a použití. Já bych osobně už koupil maximálně tak ThinkPad, ale i tam šla kvalita oproti starším dolů...