Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedá sa nainštalovať Android na PC s Windows 7

Vedel by mi niekto poradiť..chcem nainštalovať systém Android na môj počítač, na ktorom mám samozrejme Windows 7. No nejde mi to. Robím to cez Oracle VirtualBox. Na internete som si nato našiel na prvý pohľad dosť jednoduchý článok.. https://www.mojandroid.sk/navod-android-4-2-window s-pc/ ..všetko som zrobil podľa toho návodu, no "zasekol" som sa na čísle 10. Ako náhle kliknem na OK, tak nič. Dám následne reset, a dostanem sa do situácie, kde si mám vybrať, či "bootovať Android bez inštalácie" alebo "inštalovať na hard disk" a iné..viď príloha. Keď vyberiem nejakú z možností tak tiež nič. VirtualBox, sa skrátka resetuje a zase ma hodí do toho menu inštalácie Androidu..
-skúšal som viacero verzií no robí to u všetkých..

Odtialto si stiahni obraz androidu...

-ako to mám stiahnuť..keď kliknem na odkaz tak mi vyskočí..viď obrázok..

-teraz som našiel nejaký Android image..
http://sourceforge.net/projects/android-x86/files/ Release%204.4/android-x86-4.4-RC1.iso/download ..môže byť? Našiel som to cez tento článok..http://www.learn2crack.com/2014/02/install-android -4-4-kitkat-pc-using-virtual-box.html ..

Ešte by som sa chcel spýtať..keď nainštalujem ten Android..budú sa na ňom dať hrať všetky aplikácie ako na mobile? Normálne by sa malo dať, lebo ide vlastne iba o normálny Android, ktorý je nainštalovaný na počítači. Pýtam sa preto, lebo nedávno mi "zomrel" tablet, na ktorom som mal hry ako Critical Strike Portable, Dead Trigger, Dead Space..a chcel by som si ich zahrať na počítači..budú fungovať? Teda je mi jasné, že všetky appky, ako napr. fotoaparát, mi asi fungovať nebudú, no tie hry by som chcel..už len kvôli tomu, že nemám k dispozícií vhodné zariadenie s potrebným výkonom na hranie takýchto hier..a mobil s ktorého momentálne píšem ledva "rozhýbe" Hill Climb Racing..ide o Samsung Galaxy Ace (832 MHz CPU).

A ovládání si představuješ jak? Ovládání myší není úplně to samé jako dotykové ovládání na androidu.
Chci vidět, jak rychle klikáš myší jednou doleva, jednou doprava.
A hry, které využívají gravitační senzory a naklápění asi nečekáš, že pojedou, viď? Naklápění monitoru ani PC bedny v tomto případě nepomůže.

A ovládání si představuješ jak?

No tak já si to predstavujem nejak takto..
watch .. len s tým rozdielom, že ja to chcem cez počítač. V tom videu pekne vidieť ako sa dajú hrať hry na klávesnici, a prehliadať internet pomocou myše..presne tak ako na počítači. Veď predsa keď pripojíš klávesnicu a myš - automaticky sa ti to prehodí z dotykového ovládania na ovládanie myšou/klávesnicou..či?

Prostě myš v některých případěch nenahradí dotykové ovládání. Třeba u Hill Climb Racing máš kliknutí vlevo brzdy a kliknutí vpravo plyn. Na telefonu klikáš svěma prsty a to myší v žádném případě nestihneš. Nehledě na to, že ta hra tuším reaguje i na naklonění telefonu a tabletu, což na PC neuděláš.

..všetko som zrobil podľa toho návodu, no "zasekol" som sa na čísle 10. Ako náhle kliknem na OK, tak nič. Dám následne reset,

to co pises neni podla navodu. Mas stat na "New", a teda neviem co cakas ze sa ma udiat v kroku 10. Po zvoleni toho .iso do tej ikonky mas kliknut na OK a v kroku 11 odstartovat ten virtualny stroj, kedze stojis na New. Ne ziaden reset.

P.S. co mas teda v nastaveniach toho virtualneho stroja? HDD na fixed? 8GB? RAM kolko?

• Ted jsem to zkousel pod "OS X" (yosemite) i Windows "8.1" na obou OS to funguje bez problému.
• Pridal jsem ISO nainstaloval, po instalaci vypl VM odstranil odil IOS a znova spustil jiz nainstalovany Android z .vdi , celé to nezabere vic jak 3-4 minuty.