Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se mi PC

Zdravím,

Seká se mi pc a to tak že nerozjedu pomalu ani video na internetu. Vir bych žádný mít neměl, ovladače mám všechny.. Před přeinstalací byla provedena defragmentace i formátování disků. Fakt už netuším co s tím dělat.. Nejvýrazněji je pokles výkonu vidět na PC hře Darksiders, nyní nejsem schopen rozběhnout ani tu.. Jelikož jsem projel můj PC 666ti testama, předpokládám, že asi po softwarové stránce tomu nic nebude..

RAM 2GB, Nvidia GeForce GTS 450, intel celeron processor E1500 2,20 GhZ

Budu rád za každou radu, předem díky..

Riann

vždyť ten procesor je asi 2x výkonnější než atom, ten musí trhat všechny aplikace na 100fps (kromě těch v "po spuštění", které ho brzdí).
defragmentovat a zformátovat disk, to udělá jen znalec.
pc bez ramky - na co, stejně ji windows používá jen jako cache.
edit: než jsem se rozepsal, objevila se teplůtka. takže příště chladič neprodávat do sběru, občas se hodí.

poradit nepotřebuješ, stejně jsi přišel jen pobavit.