Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD problem

omylom som vypol vypimac na pc ked bezal a viac mi nechce nabehnut , nabehne plocha vindows xp a nic dookolo sa restartuje a pocujem jak na hdd nieco klepe asi odisiel hdd .
je nejaky program ktorym by sa dalo vytiahnut data co mam na hdd
dakujuem za pomoc

Ano. Pokud tam byly data, které mají pro uživatele cenu desetitisíců, tak rád zaplatí.
Jestliže data pro uživatele cenu tisíců nemají, vyhodí disk do koše.
V každém případě by se měl uživatel poučit, že o data, která má jenom na jenom místě lze velmi lehce přijít.

- nevidel by som to az tak cierne, najprv si skontroluj integritu suboroveho systemu
- stlacaj pri spustani PC F8, zapni nudzovy rezim alebo prikazovy riadok, ak zapnes nudzovy rezim, tak win+R a napis cmd, do prikazoveho riadku napis chkdsk c: /f /r; ak by sa ti nudzovy rezim alebo prikazovy riadok nepodarilo spustit, tak budes potrebovat instalacne medium s Win Xp, z neho nabootujes, vyberies moznost oprava systemu a do prikazoveho riadka napises chkdsk c: /f /r