Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMware - instalace XP pod Vistou

Poradí mi někdo,prosím,jak nainstalovat do VMware Workstation virtuální XP? Dostal jsem se s průvodcem po konfiguraci virt. PC,načetl ISO instalace XP a spustil virt. PC (Start this virtual machine).Následovala "modrá smrt" Hostitelský OS je Vista.
Podotýkám, že mám odstavený Daemon Tools(i odpojenou mechaniku).Co je špatně?
Děkuji.

O té aktivaci přes KMS server ve Workstationu 5.53 vím, taky jsem jí zkoušel - i ona na některých počítačích hází BSD. Workstation 5.53 prostě oficiálně není pro Vistu, myslím, že dokonce při spuštění pod Vistou píše varování. Ta nekompatibilita se projevuje tím, že občas (i když ne moc často) udělá modrou obrazovku... s tím asi nic nenaděláš. Zkus Workstation 6b.