Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obnovením systému do tov. nastavení

Zdravím. Mám notebook lenovo y580 s win 8. Když jsem si dnes chtěl zapnout počítač, vyskočilo tam na mě "probíhá příprava automatické opravy" pak tam skočilo "probíhá diagnostika aktualizace". Nakonec tam skočila nějaká chyba a že mám obnovit pc do doby před tímto problémem. Klikl jsem na to a asi hodinu to dělalo něco... nebo spíš nic. Tak jsem pc vypnul a přes tlačítko one key recovery jsem chtěl pc uvést do továrního nastavení. Bohužel když jsem na to kliknul, tak tam mám jen blue screen. Nevíte co s tím?

přepsal jsem se skočilo tam "probíhá diagnostika počítače". A blue screen bez textu naskočí když v menu po one key recovery vyberu recovery. Normálně to má být modrý, ale nezobrazí se mi tam žádný text. Když jsem naposled dával noťas do továrního nastavení, tak jsem tam normálně zadal, že to chci dát do továrního nastavení, ale ted prostě jen modrá obrazovka s kurzorem a nic víc.

Nechal jsem to pracovat asi 2 hodiny. Nakonec mi to napsalo, že to automatická oprava nedokáže opravit a napsalo mi to tam "soubor protokolu C:/windows/system32/logfiles/srt/srttrail.txt" a měl jsem tam možnost rozšířené možnosti a tam mě to konečně pustilo k továrnímu nastavení... snad to už půjde

• Nejde o tzv: KOREKTNI postup, ale to tlacitko zkus F8. To nekorektni, bohuzel nekdy je zapotrebi pri vyplem NTB vytahnout na chvilku baterku a pochvili ji vratit a PC znovu pustit "F8" drzet klidne jeste pred zmacknutim tlacitka POWER.

V nasledovne nabice vybrat RECUPURACE/RECOVERY, bod obnovy, nebo co presne potrebujes.
(srttrail.txt je tusim jen denik vypisu chyb)