Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám iPad mini 3 ?

Na krabici je napsané MGYN2FD/A iPad mini Wi-Fi Cellular 64GB Gold.. není tam to mini 3, ale takhle.. Mám tedy mini 3 nebo se v obchodě spletli? :) Nemohu to teď otevřít a check podle imei a seiral number na stránkách apple píše, že by to mini 3 být mělo, ale nejsem si jistý.. Děkuji.

Od kdy musi byt ipad min 3 "GOLD" ??? ::) dobra hovezina.....

(otevřené to mám, nemohu to teď zapnout, kvůli prvnímu nabití)

Zezadu pod znakem APPLE  a iPAD mas napsany presny model, co tam mas napsané?

Všem děkuji za snahu pomoci, dokud mi nepřijde odpověď (mmska s fotkou zadku), asi nemá cenu dále spekulovat.
Teď mě ještě napadá, když nesedí krabice a barva, jestli někdo nemohl demontovat i ten iPad samotnej a nasadit tam jinej kryt s jiným serial numberem, ale to už je snad, snad jen sci-fi.v:-(

Tak se omlouvám za mystifikaci, právě mi přišla smska, že prý je opravdu zezadu zlatý, tak jsem si to dokonce blbě zapamatoval. Takže asi je vše v pořádku, celý zmatek vznikl vypuštěním trojky z popisku.

Děkuji všem za pomoc.