Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poleta klavesnice

zdravim, vcera se mojim nemotornym rukam povedlo vylet na notebook acer aspiere krapet piva. No po vysuseni zase jede, jen pocitac rika, ze klavesnice pracuje spravne ale nefunguje. Tak jestli je nejaka sance, ze me tu klavesnici v pondeli v servisu zazracne opravi - vytahne,vycisti a zas pojede nebo budu muset kupovat novou - i kdyz otazka je stejna jako kdy uz vyhraju ve sportce, ale doufam ze to bude jen lehka zavada a do pondelka je daleko

acer si lidi kupují proto, že jde o low-cost shit. takže nečekáš, že pod klávesnicí je vodotěsná vana, která zadrží deci piva?
pokud mnohem míň, máš štěstí. jinak kromě polepení klávesnice můžeš čekat, že pivo zateče na plošák pod bga/tsop/qfp integráky - odtamtud se nedá vyfoukat. při připojeném napájení/baterce tam probíhá elektrolýza...

A ty si myslis ze oni ti vycistia klavesnicu ??! :-D nesranduj oni sa stym je*at nebudu oni to vyhodia a daju novu klavesnicu a ty to musis zaplatit. Kde to zijes ze si myslis ze oni ti budu taketo cistit ?! To mozno pred 15 rokmi taketo robily ale teraz sa stym neseru a hned to vymienaju a ty samozrejme z svoje chyby musis platit.
-----
A este nieco oklamat ich neoklames lebo oni pod klavesnicou uvidia zaschnutu tekutinu aj na nelepkach pod klavesnicou takze moc si vymyslat nemozes aby ti to daly zadarmo v ramci servisu :-)

tak ja pracuji v prostorech, ktere nam pronajima IT firma a je tam par servisaku, ktery nam vzdy ochotne vse opravi - treba opravi praskle sklicko na samsuntu S4 za 500kc apod. Nebo v mojem pripade by ta klavesnice vysla i s praci na 800, a to uz si mozu koupit peknou klavesnicu a mys na stul(nebo notebook nikam nenosim). A co bych zkazil, kdybych podle youtube vytahl tu klavesnici a ocistil ji ?
jinak tenhle ma c2d 2ghz,4gb ram a integrovanou grafiku a zvladl jsem na nem vymodelovat audi A7 v cineme 4d

budu spolehat ze je ostatni ok - nikde pod klavesnici neni vidět stopa polétí. navic 10 hodin jede bez problemu. Ale ještě jaký rozdíl je u české a americké klávesnice ? cena je u cz větší o 300kč a ten druhy, ze ma prohozené Z a Y - to by slo prohodit