Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hearstone na monil

ahojte jelikoz mi tablet uz nerozjede hearstone tak sem to zkusil na mobil podle nejakych navodu ale vsude pisou ze jim to po updatu nejde.. nezna tady nekdo nejaky video ktery funguje i ted nebo navod ? aniz bych si rootnul mobil ? dekuji

Nic takového mi to nepíše, na p7 jsem stáhl, nainstaloval, vytvořil složku a vložil obb. Ono to nějak rozbalí, stáhlo mi to ještě nějakou drobnost a normálně hraju.
Zkus odinstalovat a prokázat adresáře, které hra používá a provést znovu uvedeny postup.

pise to, protoze to ty soubory obb nevidi a chce je stahnout z netu (playe), dle mne jsi to dal do spatne slozky. Zkontroluj zda to fakt davas do interni pameti sdcard. nikoliv na kartu sd - ta byva ssdcard1 vetsinou. N
Pouzil jsi ty 3 soubory z websharu nebo sis dal svoje obb popr svoji apk - je totiz vice verzi - musi byt stejne!