Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Žvýkačka" na procesor

Ahoj, řeším jsem problém se rostoucími teplotami u starého notebooku a potřebuji vyměnit tu šedou hmotu (žvýkačku) mezi chladičem a CPU. Bohužel obyčejná teplovodivá pasta nestačí, protože je mezi chladičem a CPU asi mezera.

Nevíte, kde se dá "žvýkačka" sehnat? Narazil jsem jen na teplovodivé fólie, ale nejsem si jistý, že budou fungovat.

Předem díky za odpovědi.

šedivou teplovodivou hmotu, pokud pri opetovné montáži vzniká mezera, nahrazuji plátkem medeného plechu, né vždy je možné to takto rešit, je potreba pozorne prohlédnout zpúsob upevnení heatpipe k mainboardu, zda je dostatečne mechanicky vystužen,

ona žvýkačka má dva účely, umožňuje nedbalou no rychlou montáž na výrobní lince ale také tlumí prípadné mechanické rázy od heatpipe na povrch procesoru pri manipulaci s notebookem

.... :puff: