Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno škubaní her

Jsem ve velmi neprijemne situaci , poridil jsem nove soucastky (hdd,grafiku,procesor,psu) a potykam se se skubanim (je to tezke popsat) proste kdyz projizdim nebo bezim tak se mi gra zacne skubat a assassins creed unity mi dokonce zamrzne na par vterin.. nevim si rady, budu rad , za kazdou pomoc(btw. Zbytek sestavy v popisu)

predpokladám, že to sú teploty v záťaži..no aj tak je to dosť na hrane..:-/

http://pc.poradna.net/q/view/40305-optimalni-a-max -teplota-graficke-karty ..čítaj hneď prvý príspevok: " Až přes 70 stupňů v zátěži se řeší.". Ty máš ako píšeš 69°C - to je len tak tak.

-ja síce v počítači ešte nemám grafickú kartu, no mám procesor s APU. A pri hraní náročných hier(samozrejme na low detaily) mám max. teplotu 48°C.