Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade - starého PC

Dobrý den, chci se zeptat zda mi poradíte s výběrem starších komponent do této sestavy:

GK: Nvidia GT 220
RAM: 2x1GB DDR2
CPU: Intel Core 2 Duo E6400 2,3Ghz
MB: Foxconn Via PT890
PSU: Seasonic 400W

Chtěl bych osadit lepší CPU a RAM 2x2GB DDR2, momentálně si musím vystačit s tím, co mám, takže prosím nepište Ať to zahodím, a podobně. Děkuji za vaše názory ;)

Jojo zapomněl jsem se podívat jinak děkuji ještě si to vše rozmyslím a najdu díky moc, značím vyřešeno To: sambilionk Díky za tvoje rady tady na fóru už jsi mě poradil toho tolik a hlavně dobře ps: Ta graf. karta ta Asus R9 270X jede v naprostým pořádku v jiném PC fakt super moc si toho vážím ;)