Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pravděpodobně s kompaktibilitou desky a nové grafické karty ( MSI GTX 960 GAMING 2G )

Dobrý den,

pořídil jsem si novou grafickou kartu viz. nadpis MSI GTX 960 GAMING 2G.

V prvé řadě chci upozornit, že na jiném PC jsem ji rozjel, tudíž v kartě problém nebude.

Sestava problémového PC:

http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display? docId=emr_na-c03063599&DocLang=en&docLocale=en_US& jumpid=reg_r1002_usen_c-001_title_r0002

Deska: Fintek F71858 (obr.1): a1ssqkuu3

(nikde jsem nenalezl nic o společnosti "Fintek") abych mohl popř. zkusit aktualizovat BIOS, každopádně verze BIOSU: AMI 7.13, 5.1. 2012

Problém samotný: Při spuštění PC naběhne klasicky tato obrazovka: (obr.2) btuycysyj
ovšem dál už nic, Sekne se hlavně klávesnice a po cirka 15-20 vteřinách se ozve jedno dlouhé a 3 krátné pípnutí... tzn. pravděpodobně upozornění právě na nefungující klávesnici. Takže se nedostanu do BIOSU ani nikam jinam.

Maximálně klávesnice reaguje bezprostředně po spuštění a z obrazovky na (obr.2) se pomocí ESC dostanu pouze sem: 6baxd7gr3

Na internetu jsem objevil spoustu obdobných problémů viz: 70261342

ale opravdu si nevím už rady, předem díky
D.

Tak či tak, mi nejde do hlavy nefunkčnost klávesnice, která tomu všemu brání asi nejvíce... vrátim tam starou grafárnu a vše jede zase v pohodě. Deska viz odkaz co se týče soketů atd (sc1155) by mi tam sedět právě měla.