Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Micro USB a mobil

Zdravím opět.Mám zas další problém.Mám mobil Hyuawei y300.Dále mám flash disc s micro usb.Když ho strčím do mobilu,tak se nic nenačte,respektive ho mobil nerozpozná.V mobilu mám vloženou SD kartu.Je problém v tom,že se ty dvě zařízení nespustí?Když mobil spojím s PC přes USB kabel,tak ho počítač vidí a načte soubory.

Aha.Nevím jestli to umí pracovat v režimu USB hostitel.Koukal jsem do návodu a nic moc jsem tam nenašel.Já měl za to že,USB flash disc je stejné jako micro sd karta.Já ten flash disc kupoval proto aby z něj šlo načíst třeba film do mobilu nebo ho v mobilu přehrát.Tak co teď?Mám to nahrát ty filmy na jinou micro sd kartu?

Zjisti si, zda tvůj mobil umí OTG, pokud ano, jak jej do toho režimu nastavit
Pokud to tvůj mobil neumí, tak ti žádná aplikace nepomůže. Je to stejné, jako bys chtěl do mobilu připojit síť kabelem a řešil, jestli ti nepomůže aplikace, když tam nemáš konektor pro síťový kabel.