Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dočasné zrušení FB + problém s routerem

Kde se dá dočasně deaktivovat FB a jak se pak dělá znova aktivování?

Máme doma router Well RTL8186-GW a když jsem na noťasu nebo na mobilu, tak je signá sice na dva metry od routeru plnej, ale stahování atd je poloviční...Nevěděl by někdo co s tím?

platíš si připojení 40mbit a máš připojený historický géčkový chcípák, který na wifi neumí více než nějakých 22mbit (teoretickými údaji se neřiď).
potřebuješ nejlevnější enkový router, např. wr741. pro jediný pokoj může stačit i wr720.

(screen na tinypic nevidím, prasečí weby mám blokované v hosts)

umístění cca ve středu bytu je ok, pak už u wifi nezbývá než doufat. o chlup lepší průchodnost může mít 2-anténový wr-841.

zeď přímym směrem

nevím co si pod tím představit, ale pokud by mělo jít o zeď, co se táhne právě ve směru signálu, tak přes tu wifi neprojde. (může stačit posunout router)

nakonec nezapomenout na to, že vyšší rychlost umožňuje n-ková norma wifi, která ovšem potřebuje lepší signál než géčko. za dvěma zdmi je možné, že nic jiného než "g" nechytíš.

větší byt proto pokrýt dvěma ap/routery spojené lan, nebo si pomoct rozvodem přes powerline adaptéry.