Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přepínáním grafických karet u her .

Dobrý podvečer, už tak 2 měsíce se mi hry spouští na Integr. kartě Intel HD 3000 , problém je v tom, že i když nastavím vyjímku v ovl. panelu NVIDIE tak se to přehodí zpět na Integrovanou, hry běží na GT540M jen když hru pustím s Grafickým procesorem GT540M, což funguje, ale např. u hry CS:GO nemůžu hrát kompetetivní zápasy, jelikož hra nebyla spuštěna přes Steam, ale ručně se změnou o které Steam neví etc. etc. . Neznáte někdo řešení jak pevně nastavit GT540M jako hlavní graf. kartu ? Přeinstalaci ovladačů jsem zkoušel, Windowsu také . Děkuji .

gt540m stejně není herní grafika, tak se na trapné nvidia experience s novými tobě nic nepřinášejícími verzemi ovladačů můžeš zvysoka ...
zrušení funkce přepínání grafik je vždy důsledek amatérského update ovladačů z nesprávných zdrojů. až bude nvidia výrobcem tvého notebooku a bude ručit za funkčnost jeho režimů, pak od nich updatuj.