Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybová hláška v Neru 7.7.5.1

Dobrý den. Přešel jsem z Nera 6 na nero 7.7.5.1. Při práci s Nerem mi často vyskakuje tato chybová hláška:
http://img84.imageshack.us/my.php?image=chybovhlkh7 .jpg

Prosím nevíte jak se ji zbavit? Podotýkám, že po odkliknutí zavřít, tak mohu pokračovat v práci. Po chvíli zase znova.
WIN XP SP2, Sempron 2600+,Biostar M7VID, LG 4167B.
Běkuji předem za rady. Asi jsem měl zůstat u šestky i když ji mám už přes dva roky.

Vždyť v těch hláškách je napsáno, co je způsobuje. :-?

Disable "Nero Scout"
Restart XP
CTL-ALT-DEL (click on "processes" and insure no process with nm** is running)
Go to Program Files\Common Files\Ahead\Lib and rename NMIndexStoreSvr.exe to NMIndexStoreSvr.bak (or any non used extension)