Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje zvuk u ThinkPad R51 Machine Type 2883

U zmíněného nb nefunguje zvuk. Přesněji funguje např. u filmů, ale nefungují systémové zvuky, nefunguje zvuk např. u c:\WINDOWS\clock.avi apod.

Z http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/product. do?doccategoryind=0&template=%2Fmultiplefiledownloa d%2FsingleFileDownloadResults.vm&brandind=10&family ind=168386&machineind=168924&modelind=282113&partnu mberind=0&subcategoryind=0&operatingsystemind=53385 &validate=true jsem stáhl a přeinstaloval vše co by podle mě mohlo se zvukem souviset. Audio - Audio driver, Multimedia - InterVideo WinDVD player a taky pro sichr i Video, Display/Monitor a pořád nic.

Napadá ještě někoho něco?

Doplním.

Ovládací panely - Zvuky a zvuková zařízení je Přehrávání hudby (MIDI) prázdné.

Po kliknutí na tlačítko výběru vyberu Microsoft GS Wavetable SW Synth a stejně tak na zákožce Hlas Výchozí zařízení pro přehrávání SoundMaxDigital Audio.

Dám Použít, OK a po novém otevření je opět Zvuky a zvuková zařízení je Přehrávání hudby (MIDI) i Výchozí zařízení pro přehrávání prázdné. A zvuk pořád nejde.

Najprv sa pozri do mixeru ci nemas stlmene wave a midi a master volume.

P.S: na IBM stranke si zvol aj spravny Typ, "2883" nestaci, za tym su este 3pismena a tie si tam tiez navol spravne.
Instaluj aj ovladac pre modem ak je v NB. Odinstaluj ovladace zvukovky a nainstaluj spravne. Este tam mas aj nejaky fix pre WinXP v sekcii update..

Až teď jsem zjistil, že se ten odkaz nějak transformoval a neukazuje kam by měl. Omlouvám se. Neumím tady na poradně vložit link s textem. Takže se to asi nějak ořezalo.

Najprv sa pozri do mixeru ci nemas stlmene wave a midi a master volume.

To mám vše OK. Tam jsem se díval jako první. A služby SoundMAX Agent Service a Zvuk systému Windows jsou taky spuštěné.

Ty ovladače jsou na webu Lenovo společné od R41, přes R51 a výš. Takže ty 3 písmena se v nabídkách vůbec neobjevují.

Zkusím zítra ještě ten modem. Ten mě nenapad a je pravdou, že jsem ho měl ve správci zařízení donedávna zakázaný protože ho nepoužívám. Nenapadlo mě, že by mohl souviset se zvukem.

Děkuji za tip, ověřím to.

Ja som nepouzil tu linku co si dal, ale idem na www.lenovo.cz, podpora, a tam si zadas 2883 a "go", a dostanes sa na stranku kde mas vyplnene R51, 2883, ale nemas vyplneny model, tam by som preistotu zadal aj tie 3pismena, ja neviem ci sa nieco zmeni, pisem preistotu aby si tahal pre svoj PC.

Inac vseobecne nepises ake tam mas Win a kto ich instaloval (su z recovery CD alebo klasicka instalacia Win?) Ak klasicka instalacia (nie recovery CD) instaloval by som hlavne najprv Win servicepacky a ovladace pre chipset (neviem co tam mas za chipset, kukni napr. program everest).