Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s google play

zdravím mám takovej problém ... na google play si chci stáhnout aplikaci ale místo tlačítka instalovat se mi zobrazá zpráva "toto zařízení nepodporuje tuto verzi" ale jiné aplikace mi stahnout jdou ... nevíte čím to je? jestli je potřeba něco nastavit nebo je to něčím jiným?
na tabletu mam Android 4.4.2 (8 palcový VisionBook)

díky za odpověď

Nevim uplne presne, jak to na Google Play funguje, ale vyvojar musi zarizeni na kterych to pojede nadefinovat. Nedokazu si predstavit, ze by definoval primo typy mobilu nebo tabletu, ale pocitam, ze bude urcovat ne kterych SoC. Takze pravdepodobne mas neco hodne exotickeho. Zkus stahnout nepodporovanou aplikaci na ten druhy tablet co mas, najdi si v nem prislusne stazene apk a zkopiruj si ho do noveho tabletu, povol nezname zdroje a nainstaluj, pujde-li to, tak je to opravdu tim, ze mas neco exotickeho, co neni zadefinovano. Nepujde-li, tak opravdu tvuj tablet ty aplikace nepodporuji.