Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disky

Zdravím, jaký SSD disk by jste mi doporučili? (Na OS + pár aplikací) Našel jsem V300 120GB od Kingstonu, ale když jsem o něm hledal nějaké recenze tak mě to docela odradilo. Jaký na něj máte názor? Popřípadě něco místo něj v podobné cenové relaci. Předem díky za odpovědi :)

Kingston nebo intel jiný značky = problém

• Na to jsi dosel jak prosimte?

Byt tebou zakopim bud SAMSUNG EVO/PRO, nebo CRUCIAL MX (MX100/550)
TiP~ V kazdém pripade bych ti silne doporucil <256Gb>, jelikoz <120Gb> se zaplni rychleji, nez si myslis (neni podminkou) :-)

Myslíte, že bych do něj měl jít nebo to jsou vyhozené peníze?

• To zalezi jen na tobe, potrebujes-li pouzivat rychlé <SSD>, nebo ne.

Přesně s tím souhlasím. V3000 nenadchne a neurazí. Je na něm vidět, že se někde muselo ušetřit, rychlost pokulhává za dražšími kousky, přitom rozdíl cen je často jen malý. Ale že by byl špatný se říct nedá, rozdíl proti HDD bude výrazný, jen já bych radši připlatil za Crucial, Intel, nebo Samsung.