Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přihlášení na Poradna.net

Zdar, tohle je spíš dotaz na někoho, kdo programuje Poradnu. Při přihlášení na poradnu zaškrtnu políčko "pamatovat si přihlášení", přihlásím se, nastavím, že chci vidět i kategorii Pokec, vyhledám nějaké vlákno z kategorie Pokec, vlezu do něj, vyskočím zpátky a mám nastaveno. Pokud používám počítač denně, je to OK, ale mám notes, který zapnu jednou za čas a tam to vždycky musím nastavit znovu. Laicky, pokud zaškrtnu že si má přihlášení pamatovat, tak si ho bude pamatovat a ne že to za 14 dní zapomene. Ono je to docela otravný, pokaždý si to nastavovat. Anebo, když ne, tak aspoň ať jsou zaškrtnutý v defaultu všechny kategorie...

nemažu, ale konkrétní cookie, která je za to zodpovědná, má platnost tuším jen 14 dní. Notes zapínám jen zřídka, ale když už ho zapnu, tak bych rád, abych nemusel znovu nastavovat. U jiných webů není problém, klidně si pamatují přihlášení i po půl roce.

platnost tuším jen 14 dní

Asi v tomhle bude zakopaný miláček.
Jiné weby můžou mít cookies třeba neomezeně nebo nějakou delší dobu.