Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se "proste" vypne(+ info)

Asi tak.

PC cca 2-3x zamrzlo(na plose neslo nic delat) nez se prislo na to ze prestal jit FAN na CPU.
Nevim jestli se neco vypalilo(asi ano) jelikoz prestalo jit napajeni CPU Fanu na desce. Koupila se tedy redukce a novy chladic(jak jsem se zde poptaval)

Jenze ted se PC vypina v ruznych intervalech. Zkousel jsem Aidu a test stability a teploty jsou OK(CPU ma pri 100% kolem 45 stupnu)
Divna vec je(spalene nebo buhvi) ze se neukazuji teploty u Core 1-4 ale pouze u CPU(jinak deska, GPU Ok)

Tak ted co s tim a co to muze byt?Deska,CPU, nebo zdroj?Jde vubec zjistit co by to mohlo byt?

EDIT: PC se vyplo...ale "jakoby spalo" i kdyz neslo probudit...po par pokusech PC nahodit se rozjelo bez erorru a co je divne...na plose je spustena Aida a programy pred vypnutim nebo co to je :/

Tak ted jsem vazne zmaten...

naprosto zmatený popis. chyba je nejspíš v desce, možná ještě v původním větráku, který mohl zkratnout větev napájení v desce.
máš šanci připojit větrák na neregulovaný výstup pro jinak zbytečný case a větrák se bude točit furt naplno.
jestli to padá dál, pak je na vyhození celá základní deska.

Zmateny ani ne ale spis to taky nikdo moc nechape(proto ty odpovedi :D )

S tou deskou bych to i chapal a to muze zpusobit vypinani PC jen tak z niceho nic? Ted bez X hodin v nouzovem rezimu se siti a je ok.
I kdyz by to bylo dost pravdepodobne kdyz nefunguje napajeni na CPU FAN...

Jinak sanci "mam" uz je tam jiny chladic napojeny pres redukci na zdroj a jede v poradku....dokud nezapnu "normal" pak se to po chvilce(neurcite) vypne.

INFO: kdyz se spusti Windowsi normalne...tak pri pokusu spusti Far Cry 4 se (2x) PC hned vyplo.
Nahravalo by tomu na tu desku?Pokud je opravdu odpalena nejaka napajeci cesta tak "tipuji" ze pri zapnuti hry bude prochazet vice proudu a deska to uz nemusi zvladnout?

nestíhá grafika - s akcelerací roste příkon. část napájení přes pci, ale hlavně přes přídavný konektor.
co odešlo těžko říct, tvůj popis skutečně nikdo nechápe, všichni jsou úplně blbí, jenom ty letadlo.

ale to by alespon hodilo modrou smrt ne?

bsod je hlavně při sw chybě, kdy se stihne záznam vytvořit. hw chyba spíš způsobí okamžitý pád.

Me PC kdysi se smejdem zdrojem Colorsit jelo první měsíce OK pak se PC jednou až dvakrát za měsíc při hraní vypnul,sem to dřív nějak neřešil až jednoho dne jsem PC zapnul ze zadu se zablesklo vyvalil kouř a bylo jasno,tak abys nedopadl stejně mě naštěstí sebou nic nevzal:-)

Co mas za zdroj/GPU si tu nikde neuved jestli dobře koukam.