Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor

Brý den,
koupil jsem si nový notebook (lenovo thinkpad edge e540 20c60-oja) kde je procesor intel core i5 -4210M 2,60 GHz... Jenže stačí když mám puštěný video na youtube v HD a task manager mi ukazuje že procesor beží na 100%. Pokud si zapnu dvě videa současně (každé na jiném monitoru) začnou se hrozně sekat (obě maj pak asi 5 FPS). Je to normální pro tenhle procesor nebo mám jít reklamovat?

Windows 8.1, Chrome

Tady jsou koukám samí odborníci :)
Bylo to v chromu, stačilo vyměnit prohlížeč. Běží to plynule a procesor nejede ani na půlku výkonu. Možná byste měli přehodnotit svoje "poradenství" na téhle stránce, než lidem říkat, že je normální, když jim počítač nešlape... ;)

to že se ti to neseká v ie je v tom, že používá třeba na tubíčku flash. html5 s hroznýma filtrama je smrt pro pc.

můžeš používat třeba alternativu, když nechceš ie. používám maxthon s přepínáním jader webkit trident. popřípadě se uskrovnit a dát video v menším rozlišení.

edit// popř. vlítni na html5 a proklikni ten velkej čudl, třeba na to chromák zabere.