Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přechod z WINDOWS 7 na WINDOWS 10

Zdravim, jaký máte názor na přechod ze 7 na 10? Vyplatí se to nebo ne?
Přechod je zdarma, tak abych neudělal chybu :D :) A nevíte kdy je možnost přechodu? Díky za vaše odpovědi.

Změna kategorie, původně: Hardware. Windows nejsou hardware, ani po přechodu. (karel)

Tato uvaha je předčasná,byť v pátek uvedené sestavení 9926 je už dost pokročilé a navíc v češtině,tak se stále jedná o zkušební verzi. Takže zatím nepřecházet,ale třeba nainstalovat na druhý disk a zkoušet a bádat.

Ahoj, nainstaloval jsem zkušební verzi win10 na samostatný disk D:, na C: mám win7. Čekal jsem, že při bootování budu mít možnost výběru OS, ale nemám. Win bootuje podle toho, který disk nastavím v biosu jako první pro boot. Dá se nějak nastavit výběr OS? Desku mám GA-970A-DS3P. Díky