Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrenovovat PC

Dobrý den chtěl bych se zeptat co vylepšit na mém cca 2 roky starém PC. Už nešlape jak dřív a někdy se mi zdá až nemožně pomalý. Koukal jsem na nějaké komponenty ale moc se v tom nevyznám a vyšlo to na dost draho, tak bych prosil radu někoho zkušeného.
Procesor : Intel Core i5 2380P
Grafika : NVIDIA GeForce GTX560 SE
RAM : 4 GB
Zdroj : 400W
Operační systém : Windows 7 ultimate

Moc vám děkuji za rady.

- nuz, ked to ma byt upgrade pre syna na hry, tak vymenit VGA + doplnit este 4GB RAM, ako systemove zrychlenie prikupit SSD na OS a aplikacie

- pred samotnym upgradom, je potrebne vediet presne info o zdroji, ak ma byt doplnena RAM, tak aj info o pouzitej RAM, ale hlavne cenovy limit