Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc - co vylepšit

intel corei5 750 čtyř jádro 2.70GHz-turbo c. 3.20GHz 8MB cache
deska msi P55-GD55
RAM DDR3 Kingston HyperX Blu 4GB
320gb WDC WD3200BEKT-60V5T1
grafika Gainward GeForce GTS 250

da se nějak vylepšit grafika a kolik tak stoji ten pc kdybych ho měl prodat ?

Změna předmětu, původně: Pc
Když už něco plodíš, vyploď to tak, aby se to dalo číst. Přeformátováno, když už jsem musel měnit i ten titulek (JaFi)

Na tom PC se dá ještě něco zahrát, asi ne nejnovější tituly na ultra, ale něco určitě. Záleží co na tom chceš hrát. Samozřejmě, že nové PC by bylo lepší ale pokud chceš aby PC dosloužilo a přesto si na tom ještě něco zahrát, tak se poohlédni po GTX 750Ti nebo R7 260X. R7 260X vyjde levnějic s podobným výkonem. GTS 250 je už fakt stará a slabá. CPU už taky není na dnešní dobu zázrak, ale já dodnes jedu na něco málo horším Q9550.

Například: http://www.czc.cz/sapphire-r7-260x-1gb-gddr5-oc/14 1161/produkt