Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otevírání programů

Prosím o pomoc. Při spuštění pc se mi při otevírání programu objevuje tento počítač neodpovídá.Pokud ho ukončím zmizí všechny ikony a zůstane jen tapeta.Mechniky odmítají média a také píší tento počítač neodpovídá a nejdou zrušit otevřená okna.Předem moc děkuji za odpověď.
Win XP,3Ghz,1GB,HD 80,.

Spustit počítač v nouzovém režimu (mačkat F8 před startem Windows).
Zkontrolovat, jaké programy se spoušti po spuštění počítače. K tomu by mohl stačit například MSConfig (Start / Spustit / MSConfig).

Zkoušel jsi nechat počítač třeba 5 minut v tom stavu? Ani potom nenaběhne?

Co jsi dělal předtím, než to začalo dělat? Instaloval jsi nějaký program, ovladače, ... ?