Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS EEE PC 1011PX - pomalý i po přeinstalaci

Zdravíčko, mám takový problém nedávno jsem mamce reinstaloval ASUS EEE PC 1011PX na který nadávala že načítá strašně pomalu (stránky,a celkově počítač).... reinstalovla jsme proto PC a trošku se to zlepšilo avšak je to stále mizerné... a nedá se to přirovnat k tomu jak to jelo kdysi. Notebook už v záruce není. Napadlo mě přidat do zařízení RAMKU a díval jsem se na inetrnetu kde je umístěna. Našel jsem že všichni mají ramku ze spodu pod kritem viz. 2Ay6Pbgu5PU Bohužel já otevřel tento krit a nenašel jsem tam vůbec nic ani ramku a dokonce ani slot na ramku (ten bílý co drží ramku) viz obrázek
[IMG_20150127_105816.jpg]

Kde se tedy v tomto zařízení nachází paměť ram? A může to vyřešit můj problém s pomalým počítačem? Děkuji

viz obrázek IMG_20150127_105816.jpg

asi na tvém pc.

v tom krámu je sice 2-jádrový atom, ale pokud má jen 1gb ram, dej tam xp.

Memory: DDR3, 1 x On Board Memory, 1GB/2GB *1
Note: *1 - The memory is fixed on the motherboard and there is no SO-DIMM on the motherboard. The On Board Memory is unable to be removed or replaced for extending.

pájet to asi nebudeš. čili jaks to koupil, tak už to s 1gb zůstane.

PC musi fungovat uplne stejne jak ked bol novy. Ked nefunguje tak mas bud HW problem (napr. vadne sektory na nejakom HDD alebo co), alebo si to nepreinstalil uplne nacisto vcetne formatovania syst.oddielu, alebo si to nejakym sposobom zaviril niecim hned po instalacii Win (strkanim nejakych ext.diskov alebo okrekovanou instalackou alebo co)
Do BIOSu skus defaults preistotu.

P.S. ak tam nahodou skusas pouzivat nejake antiviry, tak to ani neskusaj a vsetky odinstaluj (preistzotu skus vypnut aj defender ak si ho nainstalil) a restart.

P.S.2. alebo teraz skusas iny Win jak tam bol predtym. Ak tam bol XP tak tam daj zas XP. Ak tam bol W7 starter tak tam nedavaj ziaden ultimate ale zas starter (ak nemas instalacku starter a potrebues starter tak da sa upravit aj ina instalacka W7 zmenou jedneho textoveho suboru na instalacke)