Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - při pohnuti monitorem nastane bily preblikujici obraz

Dobry den Prosím o radu když zapnu notebook obraz zbela a blika po nekolikatem zapnuti a vypnuti notas najede, ale pokud hybnu z monitorem obraz zase spadne nevim v cem je chyba jestly hardware nebo sowtfare. V podstate pokud nedam notas na nabijecku tak uz vubec nejde zapnout! Napadlo me jestly neni problem v napajeni fakt si nevim rady prosim o pomoc.

Jedna se o notebook HP pavilion 17,3 jestly to je v kablu v notebooku ocenil bych jak byste mi poradily na jakem miste ho hledat. Zajimave je ze po desate konecne zapnu notebook a pokud se snim nehne obraz drzi,ale pokud udelam sebemensi pohyb z monitorem obraz je v tu chvyli bily a blika tak musim zas vypnou a zapnout dookola nez se vzpamatuje :(