Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD přehrávaní videí na SAMSUNG Galaxy S4 mini

Zdravím :-) , nechápu jak je možné že, na mobilu SAMSUNG Galaxy S4 mini, který má Full HD nahrávání v 1920 x 1080 bodů, přehraje svoje Full HD videa v 1 920 × 1 080 bodů ale má rozlišení displeje 960 x 540 bodů, tudíž když jdu na YouTube, tak mi to nabídne přehrání videa jenom v maximálně v 960 x 540 bodů. (360p a 480p max.)

(Btw. videa která jsem chtěl přehrát jsou ve Full HD kvalitě)

Děkuji ;-)

mobilni-telefony.heureka.cz

Asi se jim nechce, jsem jim poslal odkaz... Taky se chteli vsadit dokonce o 1000,- ,že LG G3 dokaže přehrát 4K video, přitom to dokáže jenom nahrávat a ne přehrávat... (přehrát dokáže QHD 1440 x 2560) samozřejmě... díky