Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI kabel

Zdravím, jaký koupit kabel HDMI aby mi po vypnutí nebo uspaní pc také uspal monitor. Můj starší kabel(přiložený u monitoru) to samozřejmě dělal(dělá), ale začal vykazovat vadu, proto musím vyměnit.
Koupil jsem jiný HDMI kabel, ale ten při vypnutí pc nebo uspaní necháva furt zaplý monitor. Kabely nejsou nijak popsané jen HDMI. Monitor mám Philips. Nastavení apod nic neměněno.
Děkuji za rady co koupit aby to fungovalo jak předtím.

Verzia 1.4 ma navyse drat pre ARC/ethernet (pin 14). Sice si nemyslim ze to je tvoj problem (skor je ten kabel nahovno alebo monitor zblbol), ale co ja viem co tam spajas. Ja pouzivam aj jeden cinsky kabel za 2eur z ebay rovno z honkongu, a funguje dobre. Pozlateny urcite neni :) Este som nevidel kabel ktorz by nefungoval (ale po roku dvoch sa seru kontakty - citlive na dotyk, u vsetkych kablov co mam (jeden bol za 10eur), okrem toho cinskeho, ten je relativne novy, ten sa nesere.
Ten HDMI konektor vymyslal nejaky dement pridrbany, po case sa ohnu kontakty)