Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového ventilátoru s chladičem pro socket 7

Chtěl bych se zeptat,jestli je možné použít chladič s ventilátorem pro starý socket 7 ze socketu 370 nebo socketu A. V prodejně mi tvrdili,že ano.Co jsi pamatuji tak stará 370 s celeronem co jsem dříve měl to měla co se týká uchycení chladiče s ventilátorem stejné.Případně je možné samozřejmě vyměnit jen ventilátorek,ale i s chladičem se to dá pořídit vcelku levně,nový jsem na internetu nenašel tak pro jse na to ptám...

Objednal jsem si chladič z již zmiňovaných socketů z internetového obchodu O.K computers
Pardubice značky Titan za 160 s DPH.S místem já problémy nemám jak výškově tak i do šířky.
Výška procesoru nevím to teprv uvidím...Jdou tam samozřejmě větší chladiče již zmiňovaných socketů,sám jsem jeden držel u nás v prodejně v ruce,ale to je až zbytečný obr a luxus pro mého veterána.Bude mě to stát i s chladící pastou,kterou jsem k tomu objednal 252Kč se vším všudy i s posláním až domů...