Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myslíte že zlevní?

Zdravím,mám možná hloupý dotaz ale zkusím to.
Myslíte si že elektronika jako mobilní telefony a tablety v blízké době ještě zlevní ? Přítelkyně chce tablet,tak jsem jí pomohl vybrat tenhle http://www.czc.cz/lenovo-yoga-tablet-2-8-8-z3745-1 6gb-android-stribrna/161399/produkt a před několika dny ho zdražili o 200 korun.Naopak já si objednal zenfone 5 za 5500 a za týden ho zlevnili o 500,ještě že nebyl na skladě tak jsem objednávku zrušil a objednal znovu :)

A ještě tázka z jiného soudku,kolik by stál přibližně ntb aby měl výkon srovnatelný se stolním Intel G3420 (3,2 GHz) , R7 265 2GB 256bit.Případně nějaký návrh,děkuji.

díky ale ten ntb že by měl za 10k stejný výkon jak ten pc,pochybuju,leda bez os,ale i tak si to nemyslím.nemám pořádnou hru na který bych to mohl srovnat,hraju jen wot a na full detaily mám na tom stolním 45fps a abych takových fps dosáhl ve full detailech,ve fullhd tak za 10k to určitě nebude :)