Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačiareň v sieti ???

Čaute, prosím vás mám tlačiareň zapojenú v PC cez USB ,a PC je pripojene na Wifi router/cez klasický LAN kábel/, dá sa tlačiť aj z notebooku ktorý používa tento Wifi router bez fyzického prepojenia notebooku pomocou USB/IBA CEZ Wifi/? Ak sa to dá, prosím vás dáte mi nejaký návod? /na PC mam Windows Xp a na notebooku Win7/ Diky moc

jde to, ale zásadní chybou bylo pořízení usb tiskárny do sítě.
některé routery mají usb port pro tiskárnu, ta se pak chová jako síťová - to je rozumnější řešení než zapínání nějakého stoláku kvůli každému tisku.
pak taky neřešíš nesmysly typu "domácí síť" ve windows7.