Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš - bezdrát+tichá+střední+hry

Zdravim všechny,

měl bych na vás dotaz, zda máte někdo zkušenost s dobrou myší, případně i jen zaslat odkaz na myš.
Specifikace: Chtěl bych bezdrátovou, s tichým stiskem tlačítek (kvůlu rušení v noci), nemám rád úplně malé myši (nyní mám A4tech-760H a nic menšího už bych rozhodně nechtěl - aspoň cca podobnou)
Myš používám i dost na hry.
Cenu bych viděl do 1000 Kč max.

Moc děkuju za návrhy.

705ku pro hráče nedoporučuji. Nejsem hráč a po 1,5 roku odešlo levé tlačítko. Po záruční opravě kdesi v Polsku opět po cca 1,75 roku stejná závada. V záruce vydržela, po ní je na vyhození. Nedávají tam mikrospínače Omron, ale jakési šmejdy neznámého výrobce (asi HiMake, nebo něco tak). Jinak úsporná na baterie (se dvou sadou baterií vydržela 3,25 roku), relativně rychlá, ale pro hráče určitě NE!

Jo jenže za litr nic kvalitnějšího neschrastí,odejít může něco u každý a ten trapnej dementní PL rádoby servis je případ sám pro sebe,mám Logitech G400s‎ drát a taky jsem s nima něco řešil závadu za tejden nepoznali stav ok a v obchodě se jak jinak po denním otestování závada hned projevila, takhle ty prasata v Polsku akorát hnojej tu značku a příště budu volit jinou.....