Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS Windows - OS od Apple, je těžké si zvyknout?

Zdravím a na zkušené/znalé se obracím s dotazem.Vždy jsem používal OS windows.Začínám ale koukat po NTB Macbook.Jelikož jsem ale neměl nikdy možnost si ,,osahat,, OS od Apple, zajímala by mne Vaše zkušenost, resp. zda-li je +- jednoduché či naopak těžké zvyknout si na tento OS?Díky

Změna kategorie, původně: Hardware. OS jsou operační systémy, oba.
Změna předmětu, původně: OS Windows - OS od Apple (karel)

No, a wine je co? emulator, aj ked sa to skratka v jeho nazve snazi vyvratit :-)
Pretoze hra pre windows nebezi nativne. Nehovoriac o dost krkolomnom postupe a milione moznych problemov, ktore pochybujem ze BFU bude vediet vyriesit. Ja som s tym mal problem a casto som poriadne nevedel co vlastne robim :-)

. . livecd ubuntu, zaziok je hodne podobny. OSX je postaveny na linuxe,

Není nahodou na bázi <DARWIN> GNU/BSD? S vzhledem, jádrem, ovládáním, klávesové skratky, nemá s Linuxem nic společného :-)

. rozběhat prakticky jakoukoliv hru z windows na macu

Taky dobrá hovēzina, jestli na OSX nevychází tolik her, je proto ze Apple neobsazuje tak vykony HW, do svych masin.